به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، دکتر فرناز اعتصام مدیر گروه طب سالمندان دانشگاه علوم پزشکی تهران به همراه اعضای این گروه روز چهارشنبه 9آبان 1397 ضمن بازدید از درمانگاه مشاوره قبل ازعمل این بیمارستان در نشستی مشترک در مورد راه اندازی کلینیک طب سالمندی با مسئولین بیمارستان فارابی مذاکره کردند. 
در این نشست که با حضور دکتر مهدی صنعتکار، قائم مقام ریاست و معاون درمان و سعید مرادی، مدیر بیمارستان برگزار شد، در مورد نحوه همکاری مشترک، تعیین و ارسال فرآیندها، برنامه و نحوه حضور اعضای گروه طب سالمندی، ساعت کار و تعداد بیماران تبادل نظر شد. 
در ادامه دکتر زهرا وهابی، ریاست بخش طب سالمندان بیمارستان ضیائیان، دکتر علیرضا نمازی و دکتر ابوالفضل زنده‌دل، اعضای هیأت علمی گروه طب سالمندان دانشگاه به بیان تجربه‌های خود در مدیریت بیمار سالمند با "رویکرد جامع‌نگرانه طب سالمندان" و تفاوت آن با شیوه معمول سخن گفتند و بر لزوم راه اندازی کلینیک طب سالمندی در بیمارستان فارابی تاکید کردند. 
دکتر صنعتکار نیزبا استقبال ازراه اندازی کلینیک طب سالمندی در بیمارستان فارابی اظهار داشت: با توجه به افزایش تعداد مراجعین سالمند بیمارستان فارابی در سالهای اخیر توجه به این گروه سنی اهمیت زیادی دارد و امیدواریم با راه اندازی این درمانگاه گامی موثردر ارتقاء سطح سلامت و افزایش کیفیت زندگی این گروه ارزشمند جامعه برداریم.
خبر و عکس: امیدوار
 
شماره مطلب : 5051
به روز رسانی : چهارشنبه 9 آبان 1397 - ساعت 15:06
ایجاد : چهارشنبه 9 آبان 1397 - ساعت 13:18 2018-10-31 15:06:23