به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، جلسه معرفی فرایندهای درمانگاه های عمومی ویژه دستیاران جدید این بیمارستان روز یکشنبه 8 مهر 97 با حضور دکتر روحی پور، مدیر برنامه دستیاری بیمارستان فارابی ،در آمفی تئاتر پروفسور شمس این مرکز برگزار گردید.
در ابتدای جلسه دکتر میرمحمد صادقی، مسئول درمانگاه های عمومی بیمارستان فارابی ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی و خوشامد به دستیاران جدید، به تشریح وظایف آن ها در زمان حضور در درمانگاه عمومی این بیمارستان پرداخت و گفت: درمانگاه عمومی بیمارستان فارابی برای یادگیری دستیاران یک بهشت است! این بدین معناست که در این درمانگاه شرایطی فراهم شده تا دستیاران بتوانند نهایت استفاده و یادگیری را داشته باشند. وی ادامه داد: در درمانگاه های بیمارستان فارابی یک سیستم فوق تخصصی حاکم است و قطعا بیمارانی هم که به این درمانگاه ها مراجعه می کنند بیمارانی با با بیماری ها و مشکلات پیچیده هستند و این برای شما دستیاران بهترین فرصت جهت آشنایی با این موارد و یادگیری هرچه بیشتر است.
وی افزود: عمده آموزش دستیاران در سال اول در درمانگاه عمومی صورت می گیرد. شرایط کنونی درمانگاه های عمومی بیمارستان نسبت به گذشته متفاوت تر شده است. در حال حاضرهر درمانگاه عمومی چندین استاد دارد. اساتید جوانی که هر یک در رشته خود صاحب نظر می باشند و شما می توانید نهایت استفاده را از آموزش های این اساتید داشته باشید. 
دکتر میرمحمد صادقی اهمیت انضباط ، حضور به موقع و پیوسته در درمانگاه ها، نحوه برخورد و ارتباط با بیماران و ارجاع به درمانگاه های فوق تخصصی و پیگیری شرایط آن ها را از دیگر نکات مهمی دانست که دستیاران ملزم به رعایت آنها هستند.
در پایان این جلسه دکتر روحی پور با یادآوری رعایت نظم و حضور به موقع در درمانگاه های عمومی اظهار داشت: زمانی که یک بیمار از یک شهرستان دور به عنوان مثال بندرعباس، به بیمارستان فارابی مراجعه می کند، توقع دارد که از خدمات فوق تخصصی بهره مند شود، لذا حتما نسبت به معاینه دقیق و ارجاع و پیگیری بیماران نهایت دقت را داشته باشید.
خبر: قاضی میرسعید
عکس: امیدوار – قاضی میرسعید
 
شماره مطلب : 4893
به روز رسانی : يكشنبه 8 مهر 1397 - ساعت 11:03
ایجاد : يكشنبه 8 مهر 1397 - ساعت 09:17 2018-9-30 11:03:24