بیمارستان فارابی، قطب علمی چشم پزشکی، در اولین جشنواره ملی تجارب موفق بیمارستانی در مدیریت منابع و مصارف موفق به دریافت لوح تقدیر استانی شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی؛ در این جشنواره که با حضور رییس مجلس شورای اسلامی، وزیر بهداشت و رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی دهم شهریورماه 1397در سالن همایش های رازی تهران برگزار شد، از بیمارستان فارابی به خاطر مدیریت منابع و مصارف در حیطه اقتصاد انرژی از طریق استفاده از پساب تصفیه شده در مصارف غیر شرب تقدیر به عمل آمد.
  نخستین جشنواره تجارب موفق بیمارستانی در مدیریت منابع و مصارف با هدف ترویج فرهنگ ارتقاء کیفیت خدمات و مدیریت هزینه های حوزه سلامت توسط وزارت بهداشت و در محورهای رهبری، مدیریت و امور پشتیبانی، مراقبت و درمان و پاراکلینیک برگزار شد و در حاشیه آن دانشگاه های علوم پزشکی کشور دستاوردها و تجربیات موفق خود را در کاهش مدیریت مصرف و منابع در قالب نمایشگاه، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند.
از دانشگاه علوم پزشکی تهران، معاونت درمان و بیمارستان های فارابی،جامع بانوان آرش، سینا، مرکز طبی کودکان، بهرامی، روزبه و بیمارستان خصوصی امام رضا(اسلامشهر) در این نمایشگاه حضور داشتند. 
خبر:امیدوار
 
شماره مطلب : 4758
به روز رسانی : دوشنبه 6 اسفند 1397 - ساعت 12:45
ایجاد : دوشنبه 19 شهريور 1397 - ساعت 10:10 2019-2-25 12:45:54