متقاضیان شرکت در هفتمین جشن یکپارچه دانش آموختگان دانشگاه تا تاریخ 20 خردادماه سالجاری فرصت دارند نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی،دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه با انتشار اطلاعیه ای نحوه شرکت در هفتمین جشن یکپارچه دانش آموختگان را اعلام کرد.در این اطلاعیه آمده است: 
به اطلاع دانش آموختگان سال تحصیلی 97-96 و داوطلبین شرکت در هفتمین جشن یکپارچه می رساند زمان برگزاری این مراسم روز جمعه22 تیرماه و محل آن نیز مجموعه تالار وزارت کشور تعیین شده است. باتوجه به محدودیت ظرفیت تالار وزارت کشور، اولویت  با کسانی است که زودتر ثبت نام نمایند. بدیهی است که پس از تکمیل ظرفیت، سامانه ثبت نام مسدود و از متقاضیان جدید به صورت  ذخیره، ثبت نام بعمل می آید. زمان توزیع لباسها نیز از تاریخ 1 تیر ماه لغایت 17 تیرماه خواهد بود که جزئیات آن از طریق همین سایت و ارسال پیام به ثبت نام کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.
داوطلبین حائز شرایط شرکت در جشن دانشجویانی هستند که در طول سال تحصیلی 97-96 فارغ التحصیل شده و یا خواهند شد. 
 همچون سالهای گذشته حضور دانشجویان در این مراسم رایگان بوده و داوطلبان می بایست برای حضور همراهان خود (حداکثر 2 نفر) برای هر نفر 40 هزار تومان پرداخت نمایند. باتوجه به محدودیت ظرفیت، اولویت پذیرش همراه در مراسم با کسانی است که فرایند ثبت نام را زودتر تکمیل نموده و در تاریخ مقرر هزینه همراه خود را پرداخت نمایند.
 لازم به توضیح است که به افراد متقاضی پیامی مبنی بر زمان مراجعه برای دریافت لباس و پرداخت هزینه همراه ارسال خواهد شد. همراه داشتن کارت دانشحویی، کارت ملی در زمان دریافت لباس فارغ التحصیلی الزامی است.
بدیهی است ثبت نام داوطلبین بعد از انجام مراحل مالی نهایی خواهد شد و در صورت عدم مراجعه در زمان تعیین شده افراد ذخیره پذیرش خواهند شد.
در صورت بروز مشکل در زمان ثبت و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره 66418088-66415728 تماس حاصل نمائید.
 متقاضیان شرکت در این مراسم می توانند براساس مقطع تحصیلی خود لینک مورد نظر را انتخاب نمایند: (در صورت عدم تطابق اطلاعات دانشجو در زمان ثبت نام با مدارک دانشجویی در زمان مراجعه حضوری، ثبت نام داوطلب لغو خواهد شد)
برای ثبت نام کلیک نمایید.
 توجه:    
                                                                 
- خواهشمند است اطلاعات خود را کامل و صحیح در فرم وارد نموده و در صورت امکان تصویر فرم ثبت نامی خود را ذخیره نمایید.
 - در صورت عدم دریافت پیام  به منظور تحویل لباس فارغ التحصیلی حداکثر تا تاریخ اول تیرماه، جهت تعیین وضعیت حضور خود به همین سایت مراجعه کرده و یا با تلفن دفتر ارتباط با دانش آموختگان تماس حاصل نمایید.
تلفن : 66418088-66415728
 
شماره مطلب : 4366
به روز رسانی : سه شنبه 1 خرداد 1397 - ساعت 11:45
ایجاد : سه شنبه 1 خرداد 1397 - ساعت 11:45 2018-5-22 11:45:58