گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، با برگزاری مراسم سنتی مدال گردانی و تحویل مدال به دبیر علمی و رییس سمینار آتی، کار برنامه ریزی علمی و اجرایی بیست و پنجمین سمینار سالیانه فارابی رسما آغاز شد.   

 در این مراسم که شامگاه پنجشنبه 13 اردیبهشت 97 و در مراسم شب فارابی برگزار شد، دکترفرامرز انوری، رییس و دکتر سید ضیاءالدین طباطبائی، دبیرعلمی بیست و چهارمین سمینار سالیانه فارابی مدال های خود را به دکتر علیرضا کشتکار جعفری، رییس و دکتر احمد میرشاهی دبیر علمی سمینار آتی تحویل دادند و با دست به دست شدن مدال های سمینار، کار برنامه ریزی بیست و پنجمین سمینار سالیانه فارابی که طبق تقویم اجرائی در اردیبهشت سال 1398 برگزار خواهد شد، رسما کلید خورد.

پس از تحویل مدال ها، دکتر کشتکار جعفری طی سخنانی اظهار داشت: ما هرچه داریم از فارابی است. به دستیاران و اساتید جوان توصیه می کنم از این گنجینه گرانبها نهایت استفاده را نموده و هیچ وقت به فارابی پشت نکنند. با صراحت می گویم اگر یکبار دیگر به دنیا بیایم انتخابم چشم پزشکی و بیمارستان فارابی است.

دکتر میر شاهی نیز از حضور در جمع خانواده بزرگ فارابی ابراز خشنودی کرد و گفت: امیدوارم شایسته این انتخاب بوده و راه اساتید خود را به خوبی دنبال نمایم. از همه شما برای برگزاری باشکوهتر سمینار بیست و پنجم یاری و مدد می جویم.

خبر: امیدوار

عکس: ربیعی

شماره مطلب : 4283
به روز رسانی : يكشنبه 16 ارديبهشت 1397 - ساعت 22:54
ایجاد : يكشنبه 16 ارديبهشت 1397 - ساعت 00:46 2018-5-6 22:54:57