رییس بیمارستان فارابی در گردهمایی سالانه دانش آموختگان این بیمارستان، سمینار سالیانه فارابی را میراث گرانقدری دانست که در سایه همدلی به دست آمده است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، در خجسته ایام میلاد باسعادت حضرت ولی عصر(عج) و همزمان با هفته گرامیداشت مقام استاد، جشن باشکوه سالیانه خانواده بزرگ فارابی،باحضور دکتر هاشمی، وزیر بهداشت، پیشکسوتان، اعضای هیئت علمی، دانش آموختگان، دستیاران و فلو شیپ ها، پرستاران، مسئولین و کارکنان بیمارستان فارابی شامگاه پنجشنبه 13اردیبهشت 1397در پژوهشگاه صنعت نفت تهران برگزار شد.
دکتر سید حسین صدر السادات، رییس بیمارستان فارابی در این مراسم با تبریک اعیاد خجسته شعبانیه و روز معلم، ضمن گرامیداشت خاطره بزرگان خانواده فارابی به ویژه پروفسور محمد قلی شمس از استاد فقید دکتر علی اصغر خدادوست یاد کرد و از حاضران خواست تا برای شادی روح آن مرحوم فاتحه ای قرائت کنند.
رییس بیمارستان فارابی سپس با اشاره به برگزاری موفق سمینار در دو روز گذشته گفت: علیرغم مشکلاتی که طی دوسال گذشته بر سر راه سمینار قرار داشت امروز سمینار همچون گذشته در جایگاه برتر خود قرار داشته و شکوفاتر و باشکوهتر از سال های پیش در حال برگزاری است و این امر حاصل نشد مگر در سایه حمایت بزرگان و همدلی و تلاش مضاعف همه همکاران من در گروه چشم پزشکی و بیمارستان فارابی . امیدوارم این همدلی و همراهی همچنان تداوم یابد و شاهد شکوفائی سمینار در سال های آتی باشیم تا همه ما و در نهایت بیماران از نتایج و برکات این سمینار بهره مند شویم.
وی سمینار فارابی را میراث بزرگان و پیشکسوتان فارابی خواند و افزود: ما نه تنها موظف به حفظ این میراث گرانقدریم بلکه باید در ارتقای آن تلاش کنیم. تلاش علمی و عملی بدون آن که گرفتار حاشیه های ناخواسته شویم. 
دکتر صدرالسادات در ادامه با بیان این که تقویم اجرایی سمینار در پنج سال آینده تهیه شده است به طوریکه مانند سنت همیشگی در اردیبهشت ماه برگزار شود، از سایر گروه های چشم پزشکی کشور درخواست کرد با رعایت فاصله زمانی معقول در برگزاری بهتر برنامه ها یکدیگر را یاری و از دوباره کاری اجتناب کنند.
رییس بیمارستان فارابی برگزاری چنین سمینار باشکوهی را مرهون تلاش و زحمات یکساله یک گروه اجرایی و علمی قوی و مجرب دانست و از تک تک آن ها به ویژه دکتر فخرائی، مدیر گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر سید ضیاء الدین طباطبائی، دبیر علمی این دوره تشکر و قدر دانی نمود .
وی همچنین  کارکنان و مسئولان پژوهشگاه صنعت نفت نیز برای میزبانی شایسته این سمینار و شرکت های تجهیزات پزشکی که امسال نیز علیرغم تمام مشکلات اقتصادی، صمیمانه از سمینار حمایت کردند تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد این رابطه  نزدیک و همدلانه همچنان ادامه داشته باشد.
 
خبر: امیدوار
عکس: ربیعی
 
شماره مطلب : 4281
به روز رسانی : شنبه 15 ارديبهشت 1397 - ساعت 23:52
ایجاد : شنبه 15 ارديبهشت 1397 - ساعت 20:42 2018-5-5 23:52:45