بیست و چهارمین سمینار سالیانه بیمارستان فارابی به طور رسمی آغاز به کار کرد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، بیست و چهارمین سمینار سالیانه فارابی روز چهارشنبه 12 اردیبهشت 97 با حضورپیشکسوتان، چشم پزشکان، ریاست بیمارستان فارابی، رئیس انجمن چشم پزشکی، مدیر گروه چشم پزشکی و جمع کثیری از اساتید و دستیاران چشم پزشکی شروع به کار کرد.

افتتاحیه این سمینار با قرائت آیاتی چند از کلام اله مجید و پخش سرود ملی آغاز شد در ادامه دکتر سید ضیاءالدین طباطبائی دبیر علمی بیست و چهارمین سمینارضمن خوشامد گویی به شرکت کنندگان در سمینار افزودند : مفتخریم که میزبان شما عزیزان در بیست و چهارمین سمینارسالیانه فارابی هستیم و امیدواریم که این سمینار شایسته شما باشد و برنامه های آن رضایت خاطر شما را جلب کند.

همزمانی روز افتتاحیه سمینار و میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت ولیعصر(عج) و همچنین روز معلم و گرامیداشت مقام استاد را به فال نیک گرفته و این روز خجسته را خدمت اساتید  تبریک عرض می کنم .

هم اکنون بیمارستان فارابی شاهد حضور سه نسل از اساتید چشم پزشکی است و حضوراین اساتید پیشکسوت و جوانان پرشور و علاقمند باعث رشد و بالندگی هرچه بیشتر این مرکز شده است .

وی یکی از ویژگیهای برجسته بیمارستان فارابی را برگزاری برنامه های آموزشی به صورت روزانه، هفتگی ، ماهانه و سالیانه دانست ودر ادامه اشاره ای به تاریخچه برگزاری سمینار سالیانه در بیمارستان فارابی کرد و گفت:

این سمینار از زمان مرحوم پروفسور شمس در سالن آمفی تئاتر بیمارستان برگزار می شد پس از گذشت سالها و حضور پرشور چشم پزشکان و اساتید محترم از اقصا نقاط کشور در این سمینار محل برگزاری آن تغییر کرد ولی زمان برگزاری آن در اردیبهشت ماه هر سال بود و اردیبهشت ماه سمبل برگزاری سمینار سالیانه فارابی است.

وی سپس به تشریح برنامه های این سمینار سه روزه پرداخت و گفت:

درروز چهارشنبه با برگزاری 4 سمپوزیوم, 7 کارگاه آموزشی و 2 برنامه ویژه در خدمت اساتید و شرکت کنندگان هستیم .

برنامه روز پنجشنبه با Breakfast meeting  آغاز خواهد شد و در ادامه 3 سمپوزیوم و5 کارگاه خواهیم داشت. مراسم اختتامیه، مدال گردانی  و شب فارابی  نیز در ساعات پایانی پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد  و در روز جمعه با 3 سمپوزیوم و 1 کارگاه, بیست و چهارمین سمینار سالیانه به کار خود پایان خواهد داد.

بیست و چهارمین سمینار سالیانه فارابی علاوه بر برگزاری کارگاه ها و سمپوزیوم های علمی برنامه های جانبی دیگری از جمله : برگزاری جشنواره فیلم و عکس، مسابقه معرفی موارد جالب, کارگاه آموزشی جراحی کاتاراکت ویژه دستیاران با استفاده از کیت آموزشی و چگونگی آمادگی برای آزمون بورد تخصصی و ICO خواهد داشت.

خبر: عزیزی

شماره مطلب : 4260
به روز رسانی : پنجشنبه 13 ارديبهشت 1397 - ساعت 12:26
ایجاد : چهارشنبه 12 ارديبهشت 1397 - ساعت 11:52 2018-5-3 12:26:30