به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، همزمان با ایام اعیاد مبارکه شعبانیه و با حضور مسئولین بیمارستان از جانبازان شاغل در این مرکز تجلیل به عمل آمد.
این مراسم روز یکشنبه دوم اردیبهشت 1397 به مناسبت روز جانباز با حضور دکتر مهدی صنعتکار، قائم مقام ریاست؛ سعید مرادی، مدیر و علی پیران، رییس امور اداری بیمارستان فارابی در سالن شورای مرکز تحقیقات چشم برگزار شد.
دکتر صنعتکار، در این جلسه با تبریک فرارسیدن ایام خجسته ماه شعبان، ماه شادی آل الله، ابراز امیدواری کرد همه از برکات این ماه استفاده نموده و خود را برای ورود به ماه مبارک رمضان آماده سازند.
وی هدف از برگزاری این جلسه را قدردانی از ایثارگری های جانبازان عزیز و یادآوری رشادت های آنان دانست و افزود: جانبازان و ایثارگران عزیز امروز با همان عزم و همت به مجاهدت خود در سنگر خدمت به مردم و سازندگی کشور ادامه می دهند. 
دکتر صنعتکار با بیان اینکه همکاران عزیز جانباز ما با وجود جراحات و مشکلات خاصی که دارند همپای سایر کارکنان به ارائه خدمت مشغولند، افزود: علیرغم آنکه بضاعت مابرای تقدیر از زحمات این عزیزان اندک است ولی تیم مدیریت اجرائی بیمارستان تمام هم خود را برای حل مشکلات آنان به کار می گیرد.
در ادامه مرادی، مدیر بیمارستان نیز از مجاهدت ها و خدمات ارزنده جانبازان عزیز در طول 8 سال دفاع مقدس قدردانی کرد و روز جانباز را فرصتی برای یادآوری درس بزرگی که ایثارگران با جانفشانی برای نسل های بعدی به میراث گذاشتند خواند.
در این جلسه برخی از مشکلات اداری و رفاهی جانبازان و ایثارگران مطرح و در پایان با اهدای هدایایی ازجانبازان خانواده بزرگ فارابی تقدیر شد.
خبر و عکس: امیدوار
 
شماره مطلب : 4222
به روز رسانی : يكشنبه 2 ارديبهشت 1397 - ساعت 16:01
ایجاد : يكشنبه 2 ارديبهشت 1397 - ساعت 10:49 2018-4-22 16:01:32