روابط عمومی بیمارستان فارابی: دکتر احمد میرشاهی، عضو هیئت علمی گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دبیر علمی سمینار بیست و پنجم فارابی در مورد جایگاه این سمینار در جامعه چشم پزشکی کشور گفت: بدون شک توسعه علمی و ارتقای سطح سلامت جامعه از ارکان پیشرفت هر تمدنی است و ملت هایی توانسته اند پیشرو و مشعلدار تمدن های دیگر باشند که به این دو مهم توجه ویژه ای نموده اند.
وی با بیان این که بیمارستان فارابی به عنوان قطب علمی چشم پزشکی کشور توانسته نقش موثری در ارتقای سطح سلامت چشم داشته باشد، افزود:علاوه بر آن، بیمارستان فارابی و مرکز تحقیقات چشم پزشکی در بخش توسعه علمی کشور نیز همواره نقش برجسته و مهمی ایفا کرده اند. به طوریکه تربیت چشم پزشکان موفق و محققان پیشرو در زمینه های علمی چه در داخل ایران  و چه سایر کشورهای جهان، شاهدی بر این مدعا است.
دبیر علمی بیست و پنجمین سمینار فارابی، سمینار سالیانه فارابی را از جمله نمودهای علمی بیمارستان فارابی دانست که با سابقه ای بیش از بیست و اندی سال،  محلی برای ارتقای دانش چشم پزشکی و تبادل اطلاعات علمی چشم پزشکان سراسر کشور بوده و هرسال باشکوهتر از سال قبل برگزار شده است. وی این پیشرفت و ارتقاء را مدیون اساتید برجسته و خدوم این مرکز از ابتدا تا کنون دانست.
دکتر میرشاهی در مورد ویژگی های سمینار فارابی نیز گفت: یکی از ویژگی های بارز این سمینار کاربردی بودن مطالب ارائه شده در این سمیناردر عین جدید بودن آن است. همچنین شیوه ارائه مطالب و انتقال اطلاعات سمینار با  استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا و بگونه ای است که به اذعان شرکت کنندگان ، مخاطبین کمال استفاده را از دستاورد های علمی و کاربردی این سمینار می برند. 
وی در پایان اظهار امیدواری کرد سمینار بیست و چهارم نیز مانند سال های قبل با مشارکت همه چشم پزشکان موفق تر از همیشه برگزار شود. 
خبر: امیدوار

 

شماره مطلب : 4199
به روز رسانی : يكشنبه 9 ارديبهشت 1397 - ساعت 11:29
ایجاد : دوشنبه 27 فروردين 1397 - ساعت 13:58 2018-4-29 11:29:01