دکتر سید حسین صدر السادات، رییس بیمارستان فارابی به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند با ارسال پیامی این روز را تبریک گفت. 

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، متن پیام چنین است.:
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحيم
همکاران عزیز! اعضای پرتلاش خانواده بزرگ فارابی
فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را غنیمت شمرده، به همه همکاران خوب و ارجمندم در خانواده بزرگ فارابی خسته نباشید و خدا قوت می گویم.
قدردانی از کارکنان مسئول و وظیفه شناسی که با بهره گیری  از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم، خدمت به مراجعین به خصوص بیماران محروم و نیازمند را سرلوحه فعالیت خود قرار داده اند و با هدف اعتلاء و ارتقای جایگاه علمی و عملی بیمارستان فارابی و دانشگاه علوم پزشکی تهران اهتمام می ورزند، برخود فریضه میدانم و  تلاش های بی دریغ و خالصانه همه کارکنانی را که بازوان توانای نظام سلامت در عرصه های مختلف به شمار می روند، پاس می دارم.
بدون شک بارسنگين پشتيباني از خدمات تخصصی و فوق تخصصی فارابی و کسب سرآمدی در عرصه های گوناگون علمی، آموزشی و درمانی برعهده تمامی كارمندان پرتلاش و متعهد بیمارستان قرار دارد و هيچ تلاشي در جهت ارتقاء كيفيت آموزش ، پژوهش و خدمات سلامت و ايجاد رضايت در ارباب‌رجوع بدون همت اين عزيزان موفق نخواهد بود.
اينجانب ضمن تبريك اين روز به تمامي کارکنان خانواده بزرگ فارابی، ضمن آرزوي سلامت و سعادت براي ايشان، رجای واثق دارم ، تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسوولیتهای قانونی، حفظ حقوق مردم، پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتلای کشور به کار گرفته و ارزشهای دینی، انسانی، اجتماعی و قوانین، مقررات و ضوابط را در انجام فعالیت های سازمانی و اداری رعایت می نمایند .
 اميدوارم با كمك و همكاري هم همواره نشاط را در محیط کار ترویج نموده و در بهبود كيفيت تمامی فعاليتها و جلب رضاي باري‌تعالي موفق‌تر از گذشته حركت نمائيم.
دکتر سید حسین صدر السادات
رییس بیمارستان فارابی
 
شماره مطلب : 3332
به روز رسانی : شنبه 4 شهريور 1396 - ساعت 11:39
ایجاد : شنبه 4 شهريور 1396 - ساعت 10:47 2017-8-26 11:39:37