دکتر سید حسین صدر السادات، رییس بیمارستان فارابی در پیامی روز پزشک را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، متن پیام بدین شرح است:
 
یا من اسمه دوا و ذکره شفا
در تاریخ پر فروغ این سرزمین، شیخ الرئیس ابوعلی سینا در میان حکیمان و عالمان فرزانه ، طبیبی نامور و نابغه ای بزرگ است که نور حکمت الهی در دل او درخشیده و یکم شهریورماه سالروز ولادتش، به عنوان روز پزشک، فرصتی مغتنم است تا تلاشهای ارزنده جامعه پزشکی مورد توجه و تقدیر مجدد قرار گیرد.
جامعه ای که با با بهره مندی از پزشکانی حاذق و دلسوز، در حال حاضر به پیشرفت و موفقیت های مستمردست یافته ، و برای حفظ وارتقای سلامت جامعه تلاش می نمایند . 
در این بین بیمارستان فارابی، قطب علمی چشم پزشکی کشور، در طی بیش از هشت دهه عمر با برکت توانسته است  با حضور اساتید، دستیاران و پزشکان فرهیخته خود افتخارات بزرگی را در حوزه آموزش و پژوهش و سلامت کشورآفریده و موجبات ارتقای سرمایه های علمی و اجتماعی کشور را فراهم آورد. 
خانواده بزرگ فارابی مفتخر به حضوراساتید بزرگواری است که با آمیختن اخلاق، صداقت و معنویت، موجبات سرآمدی این بیمارستان و دانشگاه علوم پزشکی تهران را در سطح کشور و منطقه فراهم آوردهاند.
لذااینجانب در آستانه فرارسیدن روز پزشک لازم می دانم ضمن ابراز ادب به محضر اساتید گرانقدر و تقدیر از زحمات شبانه روزی همه اعضای جامعه پزشکی، این مناسبت را به همکاران فرهیخته و سختکوش خود در دانشگاه علوم پزشکی تهران و به ویژه اعضای هیئت علمی و پزشکان خانواده بزرگ فارابی صمیمانه تبریک و شادباش عرض نموده، سلامتی و موفقیت یکایک آنان را از درگاه ایزد متعال مسئلت نمایم. 
 
دکتر سید حسین صدر السادات
رییس بیمارستان فارابی
 
 
 
شماره مطلب : 3313
به روز رسانی : سه شنبه 31 مرداد 1396 - ساعت 15:23
ایجاد : سه شنبه 31 مرداد 1396 - ساعت 12:49 2017-8-22 15:23:06