در پنجمین کنگره و دومین جشنواره ملی آموزش به بیمار، بیمارستان فارابی لوح تقدیر طلایی این جشنواره را کسب نمود .

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، در این جشنواره که چهارم الی ششم مرداد 1396در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، برگزار شد، تجربه های برتر آموزش به بیمار و خودمراقبتی در بیمارستان ها و مراکز درمانی سراسرکشور ارائه گردید.
سیاست گذاری و استقرار برنامه های خودمراقبتی در ایران،آموزش سلامت همگانی ،سطوح مختلف پیشگیری و مدیریت بیماریها ،بهبود سلامت روان و آموزش بیمار ،تجویز منطقی آنتی بیوتیک ها و داروهای ضد درد و آموزش به بیمار،نقش انجمن های علمی تخصصی سازمان های غیر دولتی و مردم نهاد،مدل ها و نظریه های پرستاری در خودمراقبتی و آموزش به بیمار ،نقد  برنامه های خودمراقبتی درسطوح کلان و درنهایت تجربه های برتر آموزش به بیمار و خودمراقبتی از جمله محورهای این همایش بود.
در این جشنواره نسرین خداوندگار ، سوپروایزر آموزشی بیمارستان امام رضا(ع) نیز به پاس تلاش های ارزشمند در جهت توسعه برنامه های خودمراقبتی و آموزش بیمار مورد تقدیر قرار گرفت.
در پایان این جشنواره،از واحد های برتر با اهدای تندیس و لوح تقدیر شد. در ارزیابی به عمل آمده بیمارستان فارابی با توجه به کارایی و اثربخشی برنامه‌های خود مراقبتی و آموزش بیماربه عنوان بیمارستان برگزیده  انتخاب و موفق به  دریافت لوح تقدیر طلایی جشنواره شد.
خبر: امیدوار
عکس: چاوشی
شماره مطلب : 3237
به روز رسانی : پنجشنبه 26 مهر 1397 - ساعت 13:07
ایجاد : دوشنبه 9 مرداد 1396 - ساعت 14:22 2018-10-18 13:07:21