دکتر سید حسین صدر السادات، رییس بیمارستان فارابی با صدور ابلاغی، آقای سعید مرادی را به عنوان مدیر این بیمارستان منصوب کرد.

متن ابلاغ رییس بیمارستان فارابی به این شرح است:
 
بسمه تعالی 
 
جناب آقای سعید مرادی
با سلام و احترام
 
بی تردید ارائه خدمت در مراکز درمانی که مشتمل به خدمات به همنوعان دردمند و مباحثی همچون آموزش و پژوهش معطوف می گردد، با ایمان به لطف خداوند متعال و پی گیری و تلاش مستمر و  متعهدانه شبانه روزی مسئولین خدوم ملت، میسر می باشد. با عنایت به تجارب ارزشمند و مؤثر جنابعالی و پیرو هماهنگی بعمل آمده با معاون محترم توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه، به موجب این ابلاغ بعنوان مدیر بیمارستان فارابی منصوب می­شوید تا کلیه امور محوله را زیر نظر اینجانب و قائم مقام محترم بیمارستان به نحو شایسته بانجام رسانید. امید است تا با اتکال به خداوند متعال و رعایت جوانب شرعی و قانونی و با بهره­گیری از توانمندی­های اعضای محترم هیأت علمی و کارکنان شایسته این بیمارستان نسبت به امور ذیل اهتمام ورزید :
1-      تلاش بی وقفه بمنظور دستیابی به تمام اهداف دانشگاه و طرح تحول سلامت
2-      استفاده از تمام ابزارهای موجود اعم از روش های نوین مدیریتی، منابع انسانی، مالی و فیزیکی در جهت ارتقاء خدمات درمانی و با تاکید بر رعایت اصول رفتار حرفه ای و توجه به کرامت بیمار
3-      تلاش در راستای اجرای طرح توسعه بیمارستان و اصلاح ساختار فیزیکی
4-      تلاش به منظور جلب مشارکت مردمی اعم از خیرین- حامیان سلامت و ظرفیت بخش خصوصی در مسیر اصلاح زیرساخت ها و ارتقاء خدمات
5-      تلاش در جهت اجرای برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت بر اساس الگوی سیاست گذاری و برنامه های کلان بیمارستان با هماهنگی ریاست و قائم مقام بیمارستان.
6-      اجرا، پایش و نظارت بر برنامه های تدوین شده بمنظور حصول اطمینان از اجرای موفق برنامه ها در واحدهای تحت سرپرستی
      توفیق روزافزون جنابعالی در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
 
دکتر سید حسین صدر السادات
 رییس بیمارستان فارابی

 

شماره مطلب : 3169
به روز رسانی : سه شنبه 20 تير 1396 - ساعت 17:19
ایجاد : سه شنبه 20 تير 1396 - ساعت 15:58 2017-7-11 17:19:03