روابط عمومي بیمارستان فارابی: دکتر مخترع مدیر بیمارستان فارابی در نشستی مشترک با پرستاران شاغل در بخش های مختلف بیمارستان با بررسي روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در اين مركز به سوالات آنان پاسخ داد.

 

به گزارش روابط عمومي بيمارستان فارابی، در این نشست که پیش از سمینار "پیشگیری از سقوط بیمار" در روز پنجشنبه اول خرداد 93 برگزار شد؛ دكتر مخترع مدير بيمارستان با معرفی بسته هاي حمايتي طرح تحول نظام سلامت گفت: کاهش سهم پرداختی بیماران بستری مهمترین بسته این برنامه است و در بیمارستان فارابی موضوعیت بیشتری دارد.

وی افزود : در اين بسته بيماران بيش از 10 درصد از هزينه هاي بستري شدن در بيمارستان را پرداخت نمي كنند و نباید براي تهیه تجهيزات و داروهاي مورد نياز به خارج از بيمارستان ارجاع شوند. و بیمارستان ملزم به تامین کلیه تجهیزات و داروها و خدمات بیماران بستری است.

 مدیر بیمارستان فارابی با تاکید بر عدم ارجاع بیماران به خارج از بیمارستان از همکاران در خواست کرد تمام توان خود را در راهنمائی صحیح بیماران و اجرای مصوبات کارگروه به کار گیرند و با انعکاس نظرات و پیشنهادات خود تیم مدیریتی بیمارستان را در این راه یاری نمایند.  

 

شماره مطلب : 297
به روز رسانی : يكشنبه 4 خرداد 1393 - ساعت 11:58
ایجاد : يكشنبه 4 خرداد 1393 - ساعت 11:47 2014-5-25 11:58:56