در مراسمی با حضور رییس و مسئولان بیمارستان فارابی از پرستار نمونه کشوری بیمارستان فارابی قدردانی شد

به گزارش روابط عمومی  دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان فارابی، مراسم قدردانی از پرستار نمونه کشوری این بیمارستان با حضور دکتر محمدرضا اکبری، رییس، سعید مرادی، مدیر و فریده آژیر، مدیر پرستاری این مرکز شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹برگزار شد.
در شروع این مراسم دکتر اکبری با قدردانی از زحمات مجموعه پرستاری بیمارستان فارابی گفت: در شرایط شیوع کووید-۱۹ پرستاران پا به پای پزشکان در اتاق های عمل، درمانگاه ها و بخش ها زحمت می کشند و همه این فعالیت هایی که مجموعه پرستاری انجام می دهد مثمر ثمر بوده و در نهایت باعث پیشرفت بیمارستان می شود.
وی با ابراز خشنودی از انتخاب مژگان عالی، سوپروایزر بیمارستان فارابی، به عنوان پرستار نمونه کشوری اظهار داشت: امروز مجموعه بیمارستان و دانشگاه خانم عالی را به عنوان پرستار نمونه کشوری انتخاب کردند. من از ایشان قدردانی و تشکر می کنم زیرا سال ها شاهد تلاش بی وقفه ایشان در درمانگاه استرابیسم به عنوان سرپرستار بودیم و همواره در کنار کارکنان از منشی تا خود پرستاران فعالیت می کردند. انتظار من از همه سرپرستار ها همین است که پا به پای کارکنان تلاش کرده و جَو خوبی را در واحد خود ایجاد کنند. در واقع این تقدیرنامه به تمام پرستاران بیمارستان اعطا شده و خانم عالی به نمایندگی از دفتر پرستاری این تقدیر نامه را دریافت کرد.
رییس بیمارستان فارابی از تلاش مسئولان این بیمارستان برای رفع مشکلات پرستاران خبر داد و افزود: نگاه من به مجموعه پرستاری همیشه یک نگاه مثبت بوده و به همین دلیل تمام توان خود را برای رفع کمبودهای این مجموعه به کار می بندیم تا آنجا که شخصاً پیگیر برخی کارها مانند جذب کمک بهیار هستم که یکی از نیازهای دفتر پرستاری است. به شما این اطمینان را می دهم که هیچ کوتاهی در رفع مشکلات پرستاران نخواهیم داشت.
مدیر بیمارستان فارابی نیز دفتر پرستاری را یکی از ارکان اصلی این مرکز دانست و گفت: پرستاران یکی از گروه های بزرگ و اصلی بیمارستان هستند و به اصطلاح در خط مقدم درمان تلاش می کنند و می بینیم که حتی با وجود همه گیری ویروس کرونا نیز خدمات بیمارستان فارابی در سطح مطلوبی به بیماران ارائه می شود. به نظر بنده انتخاب شدن خانم عالی به عنوان پرستار نمونه کشوری در واقع انتخاب شدن تمام پرستاران بیمارستان فارابی به این عنوان است.
‏ در ادامه فریده آژیر انتخاب یکی از پرستاران بیمارستان فارابی به عنوان پرستار نمونه کشوری را قابل تحسین دانست و آن را افتخار مهمی برای این بیمارستان برشمرد. وی گفت: خدا را شکر پرستاران بیمارستان فارابی یک جمع بسیار خوب و فعال هستند که این باعث شده فضای خوبی در دفتر پرستاری این مرکز حاکم باشد، وجود چنین فضایی نشان دهنده حمایت رییس و مسئولان مجموعه از  کارکنان است و امیدوارم با معرفی افراد نمونه مانند خانم عالی به جامعه پرستاری، به نحو شایسته پاسخگوی این حمایت ها باشیم.
مژگان عالی نیز حضور در بیمارستان فارابی به عنوان پرستار را فرصت گرانبهایی برای آموختن و تجربه اندوزی دانست و افزود: این انتخاب نتیجه زحمات تمام همکاران من در این بیمارستان است. بنده با افتخار خود را عضو کوچکی از بیمارستان فارابی می دانم و امیدوارم بتوانم با نهایت تلاش پاسخگوی محبت مسئولان و همکارانم باشم.
‏در پایان این مراسم با اهدای لوح یادبود از زحمات پرستار نمونه کشوری این مرکز قدردانی شد.
خبر: فاطمه رنجبران
عکس: قاضی میرسعید
 
شماره مطلب : 7901
به روز رسانی : شنبه 23 ژانویه 2021 - ساعت 16:23
ایجاد : شنبه 23 ژانویه 2021 - ساعت 16:15 2021-1-23 16:23:56