به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، با توجه به پاندمی کووید-19  و درگیری مراکز آموزشی و درمانی کشور، دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مجازی ، به منظور اشتراک گذاری و مستند سازی  تجربیات ارزشمند علمی و عملی تمامی همکاران ارائه دهنده خدمت و تبادل نظر اعضای هیات علمی ودر راستای  تبیین راهکارهای مناسب مراقبت وکنترل عوارض این بیماری ، اقدام به تشکیل "کمیته راهبری آموزش در بحران کوید 19" کرده است. به همین منظور جلسات غیرحضوری معرفی بیماران وسایر مباحث مختلف مطرح در مورد بحران کوید 19،  با استفاده از امکانات دانشگاه علوم پزشکی مجازی برگزار خواهد شد.  این جلسات یکشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 7:30 تا 9 صبح برگزار خواهد شد که برنامه آن از اینجا قابل دریافت می باشد.
علاقمندان می توانند راهنمای ورود به کلاس و همچنین اپلیکیشن های مورد نیاز خود (ابزارک موبایل اندروید یا IOS  و فلش پلیر) را از لینک http://vums.ac.ir/webinar  دانلود کنند.
 آدرس وبینار  http://vc.vums.ac.ir/coronavirus  می باشد که افراد می توانند به عنوان میهمان وارد شوند.( هنگام ورود گزینه guest انتخاب شود).در ضمن رعایت فرمت نام هنگام ورود الزامی است. فرمت نام از چپ به راست:  نام دانشگاه-نام بیمارستان-نام خانوادگی پزشک
 
 
 
 
 
شماره مطلب : 7263
به روز رسانی : شنبه 16 می 2020 - ساعت 08:20
ایجاد : پنجشنبه 14 می 2020 - ساعت 07:27 2020-5-16 08:20:57