به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، دکتر محمدحسین حیدری، مدیرکل دفتر بازرسی،  ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح یکشنبه 12 آبان 98 به صورت سرزده از این بیمارستان بازدید کرد.
دکتر حیدری بازدید خود را از درمانگاه اورژانس بیمارستان فارابی آغاز و از نزدیک شاهد خدمات رسانی به مراجعه کنندگان بود. وی ضمن بازدید از اتاق معاینه این بخش از رعایت حریم خصوصی بیماران در هنگام معاینه ابراز خشنودی کرد و آن را امری ضروری در حفظ آرامش و همکاری بیمار با پزشک دانست. دکتر حیدری همچنین با حضور در میان بیماران اورژانس سوالاتی را در خصوص میزان رضایت آنان از خدمات ارائه شده توسط کارکنان و پزشکان بیمارستان فارابی مطرح کرد. 
حضور در درمانگاه های تخصص و فوق تخصصی، بخش های مردان، زنان، اورژانس و IPD از دیگر برنامه های مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت بهداشت در بازدید از بیمارستان فارابی بود.
در این بازدید دکتر محمدرضا اکبری، رییس بیمارستان و مدیر گروه چشم پزشکی دانشگاه، دکتر آرش میرمحمد صادقی، معاون درمان، سعید مرادی، مدیر و شادی رضایی مدیر پرستاری بیمارستان فارابی دکتر حیدری را همراهی کردند.
خبر و عکس: قاضی میرسعید
 
شماره مطلب : 6728
به روز رسانی : یکشنبه 3 نوامبر 2019 - ساعت 12:36
ایجاد : یکشنبه 3 نوامبر 2019 - ساعت 12:18 2019-11-3 12:36:18