به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، دکتر سید حسین صدرالسادات در ابلاغی دکتر مهدی صنعت کار، دانشیار گروه بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی تهران را به عنوان معاون اجرایی بیمارستان فارابی منصوب کرد.متن این ابلاغ به شرح زیر است:
 
جناب آقای دکتر مهدی صنعت کار                                                                                                                                   
دانشیار و عضو محترم هیئت علمی بیمارستان فارابی
 
با سلام و احترام
      بی تردید ارائه خدمت در مراکز درمانی که مشتمل به خدمات به همنوعان دردمند و مباحثی همچون آموزش و پژوهش معطوف می گردد، با ایمان به لطف خداوند متعال و پی گیری و تلاش مستمر و متعهدانه شبانه روزی مسئولین خدوم ملت، میسر می باشد. با عنایت به تجارب ارزشمند و مؤثر جنابعالی، به موجب این ابلاغ بعنوان معاون اجرائی بیمارستان فارابی منصوب می شوید تا با نظارت بر واحدهای زیرمجموعه حوزه ریاست با هماهنگی اینجانب، تصمیمات لازم را اتخاذ نموده و امور محوله را بنحو احسن به انجام رسانید. امید است تا با اتکال به خداوند متعال و رعایت جوانب شرعی و قانونی و با بهره گیری از توانمندی های اعضای محترم هیأت علمی و کارکنان شایسته این بیمارستان نسبت به امور ذیل اهتمام ورزید.
1- تلاش بی وقفه بمنظور دستیابی به تمام اهداف دانشگاه و طرح تحول سلامت
2- استفاده از تمام ابزارهای موجود اعم از روش های نوین مدیریتی، منابع انسانی، مالی و فیزیکی در جهت ارتقاء خدمات درمانی و با تاکید بر رعایت اصول رفتار حرفه ای و توجه به کرامت بیمار
3- برنامه ریزی برای طرح توسعه بیمارستان و اصلاح ساختار فیزیکی
4- مسئولیت اجرایی واحد لیزیک بیمارستان فارابی
5- تلاش به منظور جلب مشارکت مردمی اعم از خیرین- حامیان و ظرفیت بخش خصوصی در مسیر اصلاح زیرساخت ها و ارتقاء خدمات
      توفیق روزافزون جنابعالی در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
 
دکتر سید حسین صدرالسادات
رییس بیمارستان فارابی
 

 

شماره مطلب : 5358
به روز رسانی : دوشنبه 10 دى 1397 - ساعت 10:42
ایجاد : دوشنبه 10 دى 1397 - ساعت 10:24 2018-12-31 10:42:29